Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, svartlackerad fot, vitlackerad skärm, på hjul, ca 130 cm
Stickkontakt m skada, skärm m bucklor
811861
2020-09-15