Cecilia Björk

Cecilia Björk
Cecilia Björk
Cecilia Björk
Cecilia Björk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA BJÖRK, (född 1971), Figurkomposition, signerad o daterad 09 a tergo, blandteknik på duk, ca 100x100 cm

811862

2020-09-14