Lisa Larson skulptur Gustavsberg
Valmis
2020-09-18
811868
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
LISA LARSON, skulptur, Gustavsberg, stengods, älg ur serien "Stora zoo", etikettmärkt, höjd 25,5 cm.
Något slitage, älgens krona med lagning.