Lisa Larson skulptur Gustavsberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

LISA LARSON, skulptur, Gustavsberg, stengods, älg ur serien "Stora zoo", etikettmärkt, höjd 25,5 cm.

Något slitage, älgens krona med lagning.

811868

2020-09-18