Figurin Hutschenreuther
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, porslin, Hutschenreuther Selb Bavaria, 1920/30-tal, för två ljus vardera, förgylld dekor samt krön i form av putto, stämplad i godset K.Tutter, höjd ca 23, bredd 27 cm
Mikronatt förekommer
811873
2020-09-23