Figurin Hutschenreuther

Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther
Figurin Hutschenreuther

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, porslin, Hutschenreuther Selb Bavaria, 1920/30-tal, för två ljus vardera, förgylld dekor samt krön i form av putto, stämplad i godset K.Tutter, höjd ca 23, bredd 27 cm

Mikronatt förekommer

811873

2020-09-23