Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Uppåt, strävande rörelse, skulptur i form av stavar i stål, signerad Oscar Reuterswärd, höjd 43,5 cm
Märken i etsning i sockeln
811879
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här