OSCAR REUTERSWÄRD: Uppåt, strävande rörelse

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Uppåt, strävande rörelse, skulptur i form av stavar i stål, signerad Oscar Reuterswärd, höjd 43,5 cm

Märken i etsning i sockeln

811879

2020-10-25