Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Ganddal Möbelfabrik, 1960-tal, etikettmärkt, teak, 156x72, höjd 55 cm

Bruksslitage, skiva med repor och märken

811884

2020-09-17