Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Vy mot gamla stan, signerad och daterad Stig Claesson -80, 51/60, färglitografi, bildmått ca 61x89 cm

Liton lös i ram

811885

2020-09-15