Carl Einar Borgström skulptur i brons

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM (1914-1981): "Balettflickan", signerad CEB samt numrerad 345, trälåda samt häfte från Galleri Scandia medföljer, brons, höjd ca 29 cm

811896

2020-09-14