Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Landskap med fågel, signerad Lena A Linderholm, Pt, påskrift handkol(orerad), litografi, bildmått ca 56x43 cm
Zustandsbeschreibung
811897
2020-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner