Lena Linderholm

Lena Linderholm
Lena Linderholm

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Landskap med fågel, signerad Lena A Linderholm, Pt, påskrift handkol(orerad), litografi, bildmått ca 56x43 cm

Zustandsbeschreibung

811897

2020-09-15