Lisa Larson skulptur

Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), "Myran", patinerad brons, signerad Lisa Larson, numrerad 466, trälåda samt broschyr från Galleri Scandia medföljer, höjd ca 11 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

811900

2020-12-06