Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomstervas, signerad Lena A Linderholm, pt, litografi, bildmått ca 51x39 cm cm
Zustandsbeschreibung
811901
2020-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner