Halvar Frisendahl Tredimensionellt

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): Sittande kvinna, signerad och daterad Halvar Frisendahl 1917, bronspatinerad metall, höjd ca 9,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksspår

811903

2020-09-22