Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): Sittande kvinna, signerad och daterad Halvar Frisendahl 1917, bronspatinerad metall, höjd ca 9,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksspår
811903
2020-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner