ÅKE AXELSSON Vinga 2 st kontorsstolar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Vinga", karmstolar, ett par, för Galleri Stolen, 2000-tal, formpressad rygg och sits av björk, cognacsfärgat läder, kromad benställning, snurrfunktion, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
811914
2020-09-25