Bordslampa Design Hans Bergström
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS BERGSTRÖM, bordslampa, modell 702, mässing och teak, kupa i opalglas, Atelje Lyktan, 1900-talets mitt, höjd ca 25,5
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, senare glaskupa
811931
2020-09-14