Bordslampa Design Hans Bergström

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BERGSTRÖM, bordslampa, modell 702, mässing och teak, kupa i opalglas, Atelje Lyktan, 1900-talets mitt, höjd ca 25,5

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, senare glaskupa

811931

2020-09-14