Skolplansch, Höstens växter, 1945

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SKOLPLANSCH, "Höstens växter",1900-talets mitt, Nordstedt & Sönder, flerfärgstryck, flerfärgstryck, ca 69x99 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

811937

2020-09-19