Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SKOLPLANSCH, "Höstens växter",1900-talets mitt, Nordstedt & Sönder, flerfärgstryck, flerfärgstryck, ca 69x99 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
811937
2020-09-19