Bordslampa, Kifa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA/UNDERSÖKNINGSLAMPA, Kirurgiska Instrument Fabriks AB (KIFA), Stockholm, 1900-talets första hälft, kromad metall, rund fot, etikettmärkt, ledad arm, justerbar lins, höjd ca 40, fotens diam 15 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage
811943
2020-09-14