Bordslampa, Kifa

Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa
Bordslampa, Kifa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA/UNDERSÖKNINGSLAMPA, Kirurgiska Instrument Fabriks AB (KIFA), Stockholm, 1900-talets första hälft, kromad metall, rund fot, etikettmärkt, ledad arm, justerbar lins, höjd ca 40, fotens diam 15 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage

811943

2020-09-14