Serveringsskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1950-tal, jakaranda, mässing, dörrpar bakom vilka lådinredning, lådor nedtill, godronnerade ben, bredd 80, djup 45, höjd ca 110 cm.
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, repor, mindre skador, saknar lådor/brickor
811958
2020-09-17