Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1950-tal, jakaranda, mässing, dörrpar bakom vilka lådinredning, lådor nedtill, godronnerade ben, bredd 80, djup 45, höjd ca 110 cm.

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, repor, mindre skador, saknar lådor/brickor

811958

2020-09-17