Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONT BLANC, reservoarpenna, Meisterstück nr 149", spets märkt "4810 14K MONTBLANC 585", längd ca 15 cm, i originaletui, inköpt 1980-talets mitt
Bruksslitage, ej funktionstestad
811980
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här