Mont Blanc

Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc
Mont Blanc

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONT BLANC, reservoarpenna, Meisterstück nr 149", spets märkt "4810 14K MONTBLANC 585", längd ca 15 cm, i originaletui, inköpt 1980-talets mitt

Bruksslitage, ej funktionstestad

811980

2020-09-15