Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young and Crazy Horse, "Fall Tour", Los Angeles, 4 Novemer 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50.8x40.6 cm
Oramat blad
811986
2020-09-25