Gösta Adrian-Nilsson gouache

Gösta Adrian-Nilsson gouache
Gösta Adrian-Nilsson gouache

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Blå fågel, gouache, signerad och daterad GAN 52, 41 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

811994

2020-09-20