Barskåp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, 1930/40-tal, svagt bukigt, skjutdörrar i glas och trä, vänstra sidan med fodrade väggar samt hyllplan i glas, dekorativ mässingsknopp, betsad björk, höjd ca 75 samt 103x42 cm
Omfattande slitage ovanpå, bruks och åldersrelaterat slitage
812002
2020-09-19