Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BARSKÅP, 1930/40-tal, svagt bukigt, skjutdörrar i glas och trä, vänstra sidan med fodrade väggar samt hyllplan i glas, dekorativ mässingsknopp, betsad björk, höjd ca 75 samt 103x42 cm

Omfattande slitage ovanpå, bruks och åldersrelaterat slitage

812002

2020-09-19