Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
VÄGGLAMPA, Art Noveau, tidigt 1900-tal, i ljuspunkt, patinerad brons, skärmen ställbar, djup ca 30 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
812011
2020-09-21