Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

VÄGGLAMPA, Art Noveau, tidigt 1900-tal, i ljuspunkt, patinerad brons, skärmen ställbar, djup ca 30 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

812011

2020-09-21