Golvlampa Nya Öia

Golvlampa Nya Öia
Golvlampa Nya Öia
Golvlampa Nya Öia
Golvlampa Nya Öia
Golvlampa Nya Öia
Golvlampa Nya Öia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA , Nya Öia, typ Edw G., mässing, plåt, höjd ca 150 cm, diameter 48 cm

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

812016

2020-09-19