Edition Luxe Armband Förgyllt silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBAND, förgyllt silver, halvstel flätad modell, efter antikiserande förlaga medelhavsområdet, bredd ca 45 mm, längd ca 17 cm

Bruksskick.

812024

2020-10-25