Gouache Eva Holmberg-Jacobsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): "På terassen", signerad, daterad 56, gouache, ca 62 x 52 cm

812032

2020-09-23