Gouache Eva Holmberg-Jacobsson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): "Det blåser", signerad, daterad 76, gouache, ca 45 x 53 cm

812038

2020-09-23