Bordslampa Lindau & Lindekrantz

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Zero", bordslampa, 1900-talets andra hälft, kromad fot, vitlackerad skärm, höjd ca 64 cm

Slitage

812044

2020-09-14