Fåtöljer Chesterfield

Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield
Fåtöljer Chesterfield

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, Chesterfield, djuphäftad grön läderklädsel, sitthöjd 45 cm

Läder med slitage, senare omklädd

812047

2020-09-14