Edition Luxe S.T Dupont Classique Ball Point Pen
Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
S.T DUPONT, Paris, Classique Ball Point Pen, förgyllt sterlingsilver, polerad och randmönstrat fodral, hållare i förgylld metall med dekorband i svart lack, ref nr. A5AY17, längd ca 13.5 cm
Oxideringar och mindre repor. SAV garanterar ej funktionen.
812062
2020-10-25