Edition Luxe S.T Dupont Classique Ball Point Pen

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

S.T DUPONT, Paris, Classique Ball Point Pen, förgyllt sterlingsilver, polerad och randmönstrat fodral, hållare i förgylld metall med dekorband i svart lack, ref nr. A5AY17, längd ca 13.5 cm

Oxideringar och mindre repor. SAV garanterar ej funktionen.

812062

2020-10-25