Spegel med konsolbord Karl Johan
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-tal, mahogny, spegeln nyrokoko, träskuren dekor av bladverk, ca 167x77 cm, konsolbordet Karl Johan, låda med nyckel, höjd ca 71, 85x40 cm
Ej tillhörande, bruksslitage
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
812067
2020-09-14