Spegel med konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-tal, mahogny, spegeln nyrokoko, träskuren dekor av bladverk, ca 167x77 cm, konsolbordet Karl Johan, låda med nyckel, höjd ca 71, 85x40 cm

Ej tillhörande, bruksslitage
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

812067

2020-09-14