Edition Argent - Frigast nysilver bestick

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BESTICKSUPPSÄTTNING, 51 dlr "Cherie", nysilver, Frigast Danmark, bestånde av 10 matknivar, 10 matgafflar, 10 matskedar, 10 kakgafflar, 8 kaffeskedar, 3 uppläggningsbestick

Bruksslitage, repor

812068

2020-09-27