Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BESTICKSUPPSÄTTNING, 51 dlr "Cherie", nysilver, Frigast Danmark, bestånde av 10 matknivar, 10 matgafflar, 10 matskedar, 10 kakgafflar, 8 kaffeskedar, 3 uppläggningsbestick
Bruksslitage, repor
812068
2020-09-27