Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund  oljemålning
Acke Åslund  oljemålning
Acke Åslund  oljemålning
Acke Åslund  oljemålning
Acke Åslund  oljemålning
Acke Åslund  oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Solvalla, olja på pannå, monogramsignerad och daterad a.å. aug 1929, pannåns storlek ca 29x38 cm

812081

2020-09-14