Serveringsvagn 1950-tal

Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

3 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, bambu och rotting, strukturerat glas, på hjul, handtag, höjd 66 cm längd 69x46

Bruksslitage. Hjul med slitage, torra

812104

2020-09-14