Klubbat för:
1 300 SEK
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950-tal, bambu och rotting, strukturerat glas, på hjul, handtag, höjd 66 cm längd 69x46
Bruksslitage. Hjul med slitage, torra
812104
2020-09-14