Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Skånegård, olja på duk, signerad Palmér, ca 100x200 cm
812108
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här