Piet Hein & Bruno Mathsson "Superellips"
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, laminerad skiva, kantlist i aluminium, kromade spännben, längd 180, bredd 120, höjd 70 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, smuts, anlupna/rostiga ben
812122
2020-09-14