Piet Hein & Bruno Mathsson "Superellips"

Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson
Piet Hein &  Bruno Mathsson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, laminerad skiva, kantlist i aluminium, kromade spännben, längd 180, bredd 120, höjd 70 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, smuts, anlupna/rostiga ben

812122

2020-09-14