Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Fotografen", olja på duk, daterad 1970, signerad M. Pyk, ca 140x100 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
812125
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här