MADELEINE PYK - Fotografen, olja på duk, 1970

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

45 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Fotografen", olja på duk, daterad 1970, signerad M. Pyk, ca 140x100 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

812125

2020-09-30