Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets början, AB kontorsmöbler, Tranås, FD Bodin, 9 lådor, med utdragbar skrivskiva, dörr i underdel, höjd ca 181, 48,5´x 34 cm, nyckel finns att hämta i utlämningen

Slitage, skador nedtill (färgskiftningar )

812137

2020-09-14