Blyertsteckningar nakenstudier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Nakenstudier, blyertsteckningar, signerade och daterade 35, bildyta innanför passepartout ca 34x26 cm

Gulnade, veck

812144

2020-09-15