Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
HANS HAMNGREN (född 1934), kolorerad etsning, "Galopp", signerad, EA, bildstorlek 46x64 cm.
Ej examinerad ur ram.
812159
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här