Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, med lös serveringsbricka, lådor i sargen, teak och bok, höjd 61, 74x42 cm

Bruksslitage

812165

2020-09-15