Fredrik Matsson, fåtölj
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK MATSSON, stol/fåtölj, "Innovation C", Blå Station, formgiven 2001, trumpetformat underrede i rostfritt stål samt klädsel i röd galon, etikettmärkt Blå station Åhus Sweden 2006, sitthöjd ca 48 cm
Smärre bruksslitage, repor på fot, enstaka fläckar på galon
812168
2020-09-15