Bordslampor ett par GMA

Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA
Bordslampor ett par GMA

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, GMA, 1970-tal, stomme i mässing, läderklädd mittstång, svart och röd, total höjd ca 58 cm

Läder med mindre slitage

812171

2020-09-15