Bordslampor ett par GMA
Valmis
2020-09-15
812171
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, GMA, 1970-tal, stomme i mässing, läderklädd mittstång, svart och röd, total höjd ca 58 cm
Läder med mindre slitage